Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Pęckowo - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam połowę domu po remoncie gotowy do zamieszkania 2pokoje łazienka kuchnia nowy dach garaż agd 3 letnie kuchnia na wymiar .Ładny ogród z altaną Meble na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Szamotuły

Szamotuły(Pęckowo + 11 km)

830 000 zł165 m² 5 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:984 m²

Sprzedam piekny dom z dusza, na skraju Puszczy Noteckiej.Dom znajduje sie w miejscowosci Zielonagora, 2 km od miasta Obrzycko.Do Obornik 14 km,do Szamotul 12 km, do Wronek 14 km do Poznania 30.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Czarnków

Centrum,Czarnków(Pęckowo + 23 km)

599 000 zł124,40 m² 4 815,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej- czarnków Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 124,4m 2. Budynek posadowiony jest na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Drezdenko

Śródmieście,Drezdenko(Pęckowo + 18 km)

390 000 zł202 m² 1 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Uwaga nowa niższa cena. W ofercie sprzedaży dom z duszą przy Starej Noteci w Drezdenku z malowniczą stodołą i budynkami gospodarczymi. Jeśli marzysz o miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Komorowo(Pęckowo + 21 km)

1 250 000 zł156 m² 8 012,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:844 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego i funkcjonalnego domu położonego w Komorowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 156.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szczepankowo

Szczepankowo(Pęckowo + 9 km)

499 000 zł146,11 m² 3 415,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 332 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dom wolnostojący parterowy o powierzchni 146,11 m , położony w malowniczej miejscowości Szczepankowo, w gminie Ostroróg. To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bąblinek

Bąblinek(Pęckowo + 12 km)

780 000 zł250 m² 3 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Lokalizacja Dom położony jest w malowniczej miejscowości Bąblinek , zaledwie 5 km od Obornik, 27 km od Szamotuł i 39 km od Poznania. Miejscowość leży w województwie wielkopolskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Nowe Dwory

Nowe Dwory(Pęckowo + 18 km)

900 000 zł176 m² 5 113,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 018 m²

Gospodarstwo rolne nowe dwory, gm. Wieleń Kupujący nie ponosi kosztów biura! Na sprzedaż działki rolne wraz z budynkami. W skład gospodarstwa wchodzi: dom mieszkalny, stodoła z wiatą,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bucharzewo

Bucharzewo(Pęckowo + 18 km)

1 700 000 zł240 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 070 m²

Marzysz o domu w spokojnej, malowniczej okolicy? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji, a my dodatkowo oferujemy bezpłatne wsparcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Franciszka

Sieraków(Pęckowo + 21 km)

1 150 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 043 m²

Wyjątkowy dom w sercu Krainy 100 Jezior Sieraków Na sprzedaż oferujemy komfortowy, przestronny dom jednorodzinny wybudowany w 2008 roku, położony na dużej, starannie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Europejska

Szamotuły(Pęckowo + 11 km)

839 000 zł100 m² 8 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:393 m²

Szamotuły - ul.Europejska nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 100 m2 wybudowany w 2012 roku dwie kondygnacje : - parter : hol , łazienka , otwarta kuchnia z jadalnią , salon.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Pęckowo

Pęckowo,wielkopolskie

425 000 zł130 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Rezerwacja! Nieruchomość dla ludzi szukających wytchnienia i odpoczynku. Przy zakupie koniecznie wymagane jest zamiłowanie do roślin. Najlepiej odnajdzie się tu spokojne małżeństwo bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pęckowo

Pęckowo,wielkopolskie

220 000 zł2 225 m² 98,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 225 m²

Oferujemy bardzo ładny i funkcjonalny dom projektu Sułtan w stanie surowym otwartym o pow. użytkowej 154,1m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 2225m2. Dom położony jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij